Nositelé žlutého trikotu pro nejúspěšnější žáky

 

 

Blažek Filip, příkladný přístup k plnění školních povinností, skvělé vystupování, dokumentace školních akcí.....ve šk. roce 2011/12

Columby Nikola, 2. v celopražském kole soutěže v angličtině.....šk. rok 2011/12

Danilin Nikita, 3. na ME v teakwondu družstev.....šk. rok 2011/12

Habartová Rut, vítězka ústředního kola soutěže ve francouzštině.....ve šk. roce 2009/10

Harapát Jakub, reprezentant ČR ve stolním tenise.....ve šk. roce 2009/10

Herrmannová Anna, vítězka evropské kvalifikační soutěže v klasickém baletu.....ve šk. roce 2009/10

Holubová Sabina, mistryně ČR v synchronizovaném plavání.....ve šk. roce 2009/10

Horáčková Tereza, úspěšná řešitelka celopražského kola olympiády v přírodopise.....ve šk. roce 2012/13

Hyklová Barbora, 1. v obvodním kole soutěže v anglickém jazyce.....ve šk. roce 2012/13

Jančaříková Blanka, mistryně ČR ve volejbale..... ve šk. roce 2009/10

Jiráčková Kateřina, 3. v celopražském kole olympiády v dějepise.....ve šk. roce 2012/13

Kavčiak Lukáš, reprezentant školy v mnoha vědomostních soutěžích, vynikající žák.....ve šk. roce 2013/14

Kosmáková Eliška, 2. v ústředním kole soutěže ve francouzštině.....ve šk. roce 2011/12

Ledecká Ester, reprezentantka ČR v lyžování a snowboardingu.....ve šk. roce 2009/10

Němečková Daniela, mistryně ČR v moderní gymnastice.....ve šk. roce 2011/12

Pogrebniak Vladyslav, příkladná reprezentace školy v soutěžích všeho druhu.....šk. rok 2011/12

Pravda Kryštof, 1. místo v obvodním kole matematické polympiádě kategorie Z6, 10. místo v přeboru ČR družstev v šachu.....ve šk. roce 2013/14

Rajniš Timotej, 2. v celopražském kole soutěže ve francouzštině.....šk. rok 2012/13

Ramadani Vanesa, 1. v obvodním kole soutěže v němčině i angličtině.....šk. rok 2011/12

Seböková Nikola, 1. a 2. místo na MČR 2012 a 2011 ve veslování, 3 zlaté na Mistrovství Vltavy.....ve šk. roce 2013/14

Schwamová Natálie, celostátně i mezinárodně úspěšná klavíristka a výborná studentka.....ve šk. roce 2013/14

Skalová Marie, vítězka soutěže Matematický klokan.....ve šk. roce 2009/10

Smoliarová Sára, 2.  v mezinárodní klavírní soutěži Amadeus.....ve šk. roce 2009/10

Sorokolit Yulia, 3. v celopražském kole soutěže ve francouzštině.....ve šk. roce 2013/14

Staněk Robin, vítěz evropského tenisového Masters.... ve šk. roce 2009/10

Váchová Aneta, 2. v celopražském kole soutěže ve francouzštině.....ve šk. roce 2011/12

Vojtíšek Tomáš, účastník celostátních kol literárních a recitačních soutěží, kameraman školních akcí.....ve šk. roce 2013/14

Vykydalová Sára, 1. v obvodním kole soutěže v německém jazyce.....ve šk. roce 2012/13

 

 



 

Úspěchy žáků | Nositelé žlutého trikotu pro nejúspěšnější žáky