Výsledky soutěží - školní kola

 

2013/2014

Matematický klokan: kategorie Benjamin

                                                       Kadet

 

Pythagoriáda

 

Olympiáda v přírodopise, kat. C

 

Olympiáda v anglickém jazyce, kat. 6. a 7. tříd, pokročilí


Olympiáda v anglickém jazyce, kat. 8. a 9. tříd, začátečníci i pokročilí

 

Olympiáda v chemii

 

Pražské poetické setkání

 

Olympiáda v zeměpise

 

Sběr starého papíru v budově Uhelný trh

 

Konverzační soutěž ve francouzském jazyce

 

Olympiáda v německém jazyce, kat. 8. a 9. tříd

 

Olympiáda v německém jazyce, kat. 7. tříd

 

Olympiáda v českém jazyce

 

Olympiáda v dějepise

 

Básnická bleskovka aneb hledáme nového Máchu a jak naši žáci básní?...

 

2012/2013

Matematický Klokan: kat. Benjamín: 1. A. Šimková

                                                                2. R. Rybková

                                                                3. A. Kubešová a A. Němeček

                                      kat. Kadet: 1. T. Rajniš

                                                          2. V. Vavřina

                                                          3. T. Křivohlavá     Blahopřejeme!

 

Pythagoriáda: kat. 6. tříd: 1. Konrád

                                             2. Pape

                                             3. Chudybová, Havránková

                          kat. 7. tříd: 1. Kubešová

                                             2. Šimková, Němeček

                                             3. Hyklová

                          kat. 8. tříd: 1. Georgiev, Kavčiak

                                             2. Paulík

                                             3. Kratochvíl, Drbohlav     Blahopřejeme!

 

Olympiáda zeměpis: kat. 6. třídy: 1. J. Jamščikov

                                                          2. V. Kotrčová

                                                          3. E. Alaxinová

                                     kat. 7. třídy: 1. Jakub Soukup

                                                          2. B. Laštůvková

                                                          3. T. Nosková

                                     kat. 8. a 9. třídy: 1. K. Jiráčková

                                                                 2. M. Schiffler

                                                                 3. M. Šulc

 

Olympiáda přírodopis kat. 6.,7. třídy: 1. Dora Machová 7.A

                                                                  2. Natálie Nesázalová 7.A

                                                                  3. Natálie Nováková 7.A

                                         kat. 8.,9. třídy: 1. Tereza Horáčková 8.A

                                                                  2. Kateřina Dvořáková 8.C

                                                                  3. - 4. Lukáš Kavčiak a Marie Machová 8.C    Blahopřejeme!

 

Olympiáda francouzský jazyk: kat A1: 1. Klára Vejvodová 8.A

                                                                   2. Sára Davisonová 8.C

                                                                   3. Jiří Krbec 8.A

                                                     kat A2: 1. Timotej Rajniš 9.C

                                                                  2. Hana Tomášová 9.C

                                                                  3. Václav Ždimera 9.A      Blahopřejeme!

 

Olympiáda anglický jazyk: kat I.A (6. a 7. roč.): 1. Barbora Hyklová

                                                                                  2. Rebeka Rybková

                                                                                  3. - 4. Dora Machová a Adina Marková

                                              kat. I.B (8. a 9. třída): 1. Kryštof Nemeth

                                                                                   2. Lucie Uchytilová

                                                                                   3. Matěj Štětka    Gratulujeme!

 

Olympiáda chemie: 1. Tereza Křivohlavá 9.A

                                    2. Nikola Coplumby 9.B

                                    3. Kateřina Jiráčková 9.A

 

Olympiáda němčina: kategorie 7. roč.: N1: 1. Sofie Rahmanová

                                                                             2. František Loder

                                                                             3. Sára Vykydalová

                                                                      N2: 1. Sofya Fedoseva

                                                                             2. - 3. Barbora Hyklová a Adam Němeček

                                       kategorie 9. roč.: 1. Lenka Čarková

                                                                      2. Anna Cihlová

                                                                      3. Pavla Sukupová      Blahopřejeme!

 

Hledá se nový Karel Hynek Mácha:

6. třídy

 

1. místo: Josefína Raindlová, 6. B

2. místo: Robert Vácha, 6. A,  a David Šedina, 6. C

3. místo: Jan Jamščikov, 6. A 

Cena poroty: Eliška Kukuliášová, 6. A, Nikol Pleyerová, 6. C, Kristýna Chudybová, 6. C, Vojta Cuhra, 6. B 

 

7. třídy

 

1. místo: Natálie Nováková, 7. A

2. místo: Lili Hamdanová, 7. B

3. místo: Adina Marková, 7. A 

Cena poroty: Kryštof Kosmák, 7. A, Sára Vykydalová, 7. B, Adam Němeček, 7. B, Dora Machová, 7. A 

8. třídy

 

1. místo: Tomáš Vojtíšek, 8. A

2. místo:  Jáchym Starý, 8. A

3. místo: Tereza Horáčková, 8. A 

Cena poroty: Jakub Smrčka, 8. A, Ondřej Novák, 8. A 

 

9. třídy

 

1. místo: Max Nový, 9. B

2. místo: Marek Jungr, 9. B

3. místo: Adam Čech, 9. B 

Cena poroty: Kateřina Jiráčková, 9. A, Zoe Guerrero, 9. A, Matyáš Perutka, 9. C, Sára Pospíšilová, 9. A, Simon Klíčník, 9. B

 

 

Olympiáda dějepis: 1. Hana Tomášová 9.C

                                    2. Kateřina Jiráčková 9.A

                                    3. Sára Pospíšilová 9.A a Sarah Klímová 9.C  Gratulujeme!

 

Olympiáda český jazyk: 1. Jiří Krbec 8.A, Tomáš Vojtíšek 8.A

                                          2. Hana Tomášová 9.C

                                          3. Tereza Horáčková 8.A   Blahopřejeme!

2011/2012

 

Matematický Klokan: kategorie Benjamin: 1. Aneta Klímová, 7.A

                                                                            2. Albert Caban, 7.C

                                                                            3. Ferdinand Kuncl, 7.A

                                     kategorie Kadet: 1. Matouš Dvořák, 9.B

                                                                   2. Jakub Jurkovič, 8.C

                                                                   3. Tomáš Tesař, 8.C    Blahopřejeme!

 

Olympiáda Z: kategorie A (6.roč.): 1. Oskar Wirth, 6.C

                                                            2. Zita Strunecká, 6.C

                                                            3. Julia Sorokolit, 6.C

                        kategorie B (7. roč.): 1. Lukáš Kavčiak, 7.C

                                                             2. Albert Caban, 7.C

                                                            3. Alžběta Petrův, 7.C

                       kategorie C (8. a 9. roč.): 1. Kateřina Jiráčková, 8.A

                                                                    2. Václav Štekl, 9.A

                                                                   3. Martin pavlovič, 9. A.   Blahopřejeme!

 

Olympiáda PŘ: kategorie D (6.a 7. roč.): 1. Markéta Neřoldová, 7.A

                                                                      2. Tereza Horáčková, 7.A

                                                                      3. Václav Sedmidubský, 7.B

 

                   kategorie C (8.a 9. roč.): 1. Anna-Františka Řičicová, 9.B

                                                                     2. Tereza Jiřičková, 9.A

                                                                     3. Alexandra Brocko, 9.B   Blahopřejeme!

 

Olympiáda FJ: kategorie A1: 1.Veronika Petukhova, 8.C

                                      2. Sára Pospíšilová, 8.A

                                      3. Tomáš Toma, 8.A

                         kategorie A2: 1.Eliška Kosmáková, 9.A

                                      2. Aneta Váchová, 9.B

                                      3. Anna Františka Řičicová, 9.B. Blahopřejeme a držíme palce do dalších kol!

 

Olympiáda NJ: 6. a 7. třídy: 1. Vojtěch Mařík

                                      2. Adéla Musilová

                                      3. Sofie Rahmanová

                   8. a 9. třídy: 1. - 2. Anna Cihlová a Pavla Sukupová

                                     3. - 5. Lucie Březinová, Vanesa Ramadani a Jakub Kodeš.

                              Blahopřejeme!

Olympiáda ČJ: 1. Anna-Františka Řičicová - 9.B

                     2. - 3. Vanesa Ramadani - 9.A a Aneta Váchová - 9.B     Gratulujeme!

   

Pythagoriada 6. roč.: 1. Andrea Bednaříková - 6.B

                                      2. Alžběta Šimková - 6.A

                                      3. - 5. Adina Marková - 6.A, David Preininger - 6.B

                                                 a Anežka Šimůnková - 6.A

 Pythagoriada 7. roč.: 1. Šárka Ondrouchová - 7.A

                                       2. - 3. Albert Caban - 7.C a Ferdinand Kuncl - 7.A

Pythagoriada 8. roč.: 1. Jakub Jurkovič - 8.C

                                      2. - 3. Jan Kubeš a Tomáš Tesař, oba z 8.C.               Blahopřejeme!                

Olympiáda D1. Václav Štekl – 9. A – 42 bodů

                  2. Eliška Kosmáková – 9. A – 41 bodů

                  3.- 4. Anna-Františka Řičicová – 9. B – 40,5 bodu

                  3.- 4. Kateřina Jiráčková – 8. A – 40,5 bodu. Blahopřejeme a držíme palce do dalších kol!

 

2010/2011

Mezinárodní olympiáda AJ (zúčastnily se jen některé třídy):

6.C AJ1: 1. Sára Davisonová

                2. Adéla Nevrtalová

                3. - 4. Lukáš Kavčiak a Eliška Svobodová

7.C AJ2: 1. Tomáš Tesař

               2. - 3. Matyáš Perutka a Hana Tomášová

8.B AJ11. Aneta Váchová

              2. - 3. Alexandra Brocko a Vojtěch Vácha

9.A AJ2: 1. Sebastian Tomasso

               2. Vladan Kostadinovič

              3. Ester Klingerová     Blahopřejeme!

 

Žáky, kteří nelépe splnili úkoly při Noci s Andersenem, byli: Vojta Vácha, Simon Klíčník, Nikola Columby, Marro Adamovič a Felix Geisler. Blahopřejeme!

 

Matematický klokan, kategorie Benjamín (6. a 7. roč.): 1. Anežka Jakubcová

                                                                                                 2. Jakub Jurkovič

                                                                                                 3. Timotej Rajniš

Matematický klokan, kategorie Kadet (8. a 9. roč.): 1. Artur Kretinin

                                                                    2. - 3. Kevin Kokeš, Vladan Kostadinovič.   Blahopřejeme!

 

Zeměpis 6. ročník: 1. Matěj Schiffler

                                  2. Daniel Zelinka

                                  3. Václav Sedmidubský

                7. ročník: 1. Nikola Columby

                                 2. Kateřina Jiráčková

                                 3. - 4. Simon Klíčník a Tim Petrášek

               8. a 9. ročník: 1. Marko Mitrovič

                                        2. Artur Kretinin

                                        3. Kateřina Kunešová   Blahopřejeme, ať se vám stejně vede i v dalších kolech!

 

Pythagoriáda 6. ročník: 1. Albert Caban

                                          2. Michal Drbohlav

                                          3. - 6. Šárka Ondrouchová, Lukáš Kavčiak, Hugo Marek a Vojtěch Mařík

                         7. ročník: 1. - 2. Marjánka Skalová a Jakub Slabý

                                          3. - 4. Nikola Columby a Anežka Jakubcová

                         8. ročník: 1. Vladyslav Pogrebnyak

                                          2. Alexandra Brocková

                                          3. - 4. Matouš Dvořák a Aneta Váchová. Blahopřejeme a postupujícím budeme držet palce!

 

Olympiáda francouzský jazyk A1: 1. Aneta Váchová

                                                               2. Anna-Františka Řičicová

                                                               3. Kateřina Havlová

                                                        A2: 1. Eliška Kosmáková

                                                               2. Kateřina Kunešová

                                                               3. Klára Blahová         Blahopřejeme a postupujícím držíme palce!

 

Olympiáda přírodopis 8. a 9. ročník: 1. Františka Řičicová

                                                                   2. Alex Brocková

                                                                   3. Alžběta Landová  Blahopřejeme a držíme palce dál...

Recitační soutěž 6. a 7. ročník: Tomáš Vojtíšek a Marie Jedličková

 

Recitační soutěž 8. a 9. ročník: Laura Hédervári a Eliška Kosmáková  

 

Čestná cena poroty za recitaci mimořádně obtížného textu: Sebastián Paulík                                                   

 

Olympiáda přírodopis 6. a 7. ročník: 1. Tereza Horáčková

                                                                   2. Jakub Slabý

                                                                   3. Markéta Neřoldová  BLAHOPŘEJEME A DRŽÍME PALCE DO DALŠÍCH KOL!

 

Logik, 6. a 7. ročník: 1. Drbohlav (20 bodů) NEJLEPŠÍ ZE ŠKOLNÍCH DETEKTIVŮ! BLAHOPŘEJEME!

                                      2. Columby (17 bodů)

                                      3. Nový (15 bodů)

 

Logik, 8. a 9. ročník: 1. Bechara, Kostadinovič, Kydlíčková, Mitrovič a Plesník (16 bodů)

                                      2. Tomasso (15 bodů)

                                      3. Blažek, Wirthová (14 bodů)

                                                                                    

Olympiáda německý jazyk, kategorie 6. a 7. tříd: 1. Adéla Musilová

                                                                                          2. Vojtěch Mařík

                                                                                          3. Pavla Sukupová   Gratulujeme! Tužte se v dalším kole!

 

Olympiáda německý jazyk, kategorie 8. a 9. tříd: 1. Josefína Stýblová

                                                                                          2. Marko Mitrovič

                                                                                          3. Daniel Drda            Blahopřejeme a držíme palce do dalších kol!

 

Olympiáda v dějepise: 1. Marro Adamovič

                                          2. Václav Štekl

                                          3. Aneta Váchová      GRATULUJEME! MNOHO ŠTĚSTÍ V DALŠÍM KOLE!

 

Olympiáda v českém jazyce: 1. místo: Mariana Wirthová a Marro Adamovič

                                                     2. místo: Anna Veronika Křížová a Anna Františka Řičicová

                                                     3. místo: Natálie Kydlíčková   BLAHOPŘEJEME!

Marianě a Marrovi budeme držet palce do dalšího kola:

 

BB: Básnická bleskovka: HLEDALI JSME NOVÉHO MÁCHU! A JAK TO DOPADLO?

 

      6. třídy

        1. Eliška Klimešová, 6. C – celkový vítěz Básnické bleskovky

      2. Kristýna Jedličková, 6. C

      3. Nikola Seböková, 6. C Tereza Solčianská, 6. C

 

     7. třídy

 

 

 

        1. Marie Skalová, 7. C

 

 

      2. Ondřej Uchytil, 7. C

      3. Katka Jiráčková, 7. A


      8. třídy

        1.Anna-Františka Řičicová, 8. B

      2. Jan Šimek, 8. A

      3. Laura Hédervári, 8. A

 

     9. třídy

 

 

      1. Majda Wirthová, 9. A

      2. Míša Trmalová, 9. A

      3. Ester Klingerová, 9. A, Natálie Kydlíčková, 9. A


 

     Cena poroty

 

 

 

     Tim Petrášek, 7. A

 

 

     Alex Brocková, 8. B

     Tereza Špínová 7. A

     Adam Čech, 7. B

     Aneta Váchová, 8. A



Přírodovědná soutěž Pražský pramen 6. ročník: 1. Václav Sedmidubský 

                                                                                          2. Ferdinand Kunc

                                                                                         3. - 4. Lukáš Kavčiak a Adéla Nevrtalová

                                                                       9. ročník: 1. Kryštaf Dobal

                                                                                        2. Mariana Wirthová

                                                                                        3. - 6. Filip Blažek, Markéta Čápová, Ondřej Palla,

                                                                                                  Alisa Selezneva,  Miloslav Šefr a Sebastian Tomasso

                                                                                                                                                              Blahopřejeme!

 

 

 

 



 

Výsledky soutěží - školní kola