...a další

Anna Hermannová z 2.B vyhrála baletní soutěž ve Wunsiedelu ( Německo ) a získala tím kvalifikaci na Světovou soutěž v Jersey v Anglii. Blahopřejeme a držíme palce!

 

Máme 5 nejlepších prací v soutěži " Frankofonie "! M.Šrůtová, T. Škochová, E. Kundrtová, P. Nováková a M. Závodská jsou pozvány ministrem zahraničních věcí, panem K. Schwarzenbergem na recepci do Černínského paláce.

 

Žákyně 6.A, Kara Němečková, se dostala do finále soutěže Princezna české pohádky, které se zúčastnilo 1 400 soutěžících z celé republiky. V soutěži se hodnotí bohatost jazyka, slovní schopnosti, fantazie a improvizace dětí. Blahopřejeme!

 

14. 10. 2008 vyhlásilo Sdružení výtvarníků Karlova mostu občanské sdružení ve spolupráci s MČ Prahy 1, X. ročník výtvarné soutěže na téma " Vánoce v Praze " . Naše škola se soutěže také zúčastnila a jednou z oceněných se stala naše žákyně 6. B Josefína Stýblová s obrázkem nazvaným Vánoce v Praze. 50 nejlepších prací bude vystaveno pro veřejnost ve dnech 9. - 12. prosince 2008 v Galerii SVKM na pražské Kampě. A zde je autorka, její diplom a dílo. Josefíno, gratulujeme!