Učitelský sbor

 

Ředitel školy: Petr Tlustý
Zástupce ředitele: Dagmar Sejkorová
Zástupce ředitele pro I. Stupeň v budově Vojtěšská: Renata Nechanická
Zástupce ředitele pro II. Stupeň - jazykové třídy v budově Uhelný trh: Ivana Limburská
Vedoucí školní družiny: Kateřina Strnadlová
Výchovní poradci: budova Vojtěšská Renata Nechanická
Uhelný trh Ivana Limburská
Hospodářka školy: Jana Charvátová
Vedoucí ekonom: Jana Hesová


Budova Vojtěšská 13:


1.C Jitka Uhlíková
1.D Jaroslava Hanková
1.E Alžběta Pasková
2.A Lucie Kirová
2.B Ilona Dufková
2.C Daniela Tatíčková
3.A Ivana Kolouchová ( FJ)
3.B Jan Krčmář
3.C Tereza Cachová
3.D Kateřina Simonová-Vlachová
4.A Petr Šunda
4.B Radek Alferi
4.C Alena Čižinská
5.A Hana Novotná
5.B Kateřina Wolfová
5.C Petra Jašková (FJ)



Roman Haas (HV)

Roman Hlávka (M, IKT)

Zdena Klímová (AJ)

Barbora Křivská (VV, ČSP)

Renata Nechanická (M, TV)

Irena Pajanková (AJ)

Kateřina Suchá (AJ)


Vychovatelky školní družiny:
1.D + 1/2 1.C Věra Chaloupková
1.E + 1/2 1.C Lenka Klánová
2.A Kateřina Strnadlová
2.B Markéta Taclíková
2.C Jana Mráčková
3.B + 1/3 3.A Kristýna Kvačková
3.C + 1/3 3.A Eva Hacmacová
3.D + 1/3 3.A Iva Násadníková
4.A + 1/2 4.C Tereza Marková
4.B + 1/2 4.C Jiřina Vocetková


Správní zaměstnanci:
školník, topič: Jan Oswald
Úklid: Paní Ondruchová
Vrátnice: Paní Žánová


Budova Uhelný trh 4:


přípravná třída Dana Černá
1.A Iva Burešová (I. st.)
1.B Helena Kramešová (I.st.)
2.D Naděžda Krátká (I. st.)
3.E Jana Borůvková (I. st.)
4.D Jana Macháčková (I. st., TV, PŘ)
5.D Martina Sýkorová (I. st., TV)
6.A Veronika Jedličková (AJ, TV,VkO)
6.B Magdalena Kašpaříková (ČJ, AJ, VV, IKT, ČSP)
6.C Hana Dejmková (ČJ, FJ, ČSP)
6.D Iva Ernstová (FJ, VKO)
7.A Marcela Turková (ČJ, VV, IKT)
7.B Markéta Šafránková (FJ, Z)
8.A Eva Wolfová (ČJ,ČSP,VKO)
8.B Martina Kočová (NJ, TV)
8.C Dagmar Wegnerová (Z, TV)
8.D Hana Vojtová (D, ČJ, HV)
9.A Diana Dvořáková (CH, M, PŘ,VKZ)
9.B Jana Svobodová (PŘ, CH, VKZ)
9.C Petra Ročková (NJ, ČJ, OV, RV)





Věra Dvořáková (AJ)

Roman Elner (D, ČSP)

Libuše Fürbachová (ČJ, NJ, ČSP)

Roman Haas (HV)

Jana Hesová (FY)

Roman Hlávka (M, IKT)

Hana Jiránková (M)

Věra Kamenická (FY, FYP)

Zdena Klímová (AJ)

Barbora Křivská (VV)

Ivana Limburská (M)

Eva Lukášová (VV, ČSP)

Eva Obermaierová (AJ)

Marie Pancířová (M, FY)

Eva Rothová (TV, AJ)

Dagmar Sejkorová (M, VL,PŘV)

Lucie Stopková (AJ)


Vychovatelky školní družiny:
přípravná třída + 1.A + 1.B Lenka Drahorádová
přípravná třída + 2.D Veronika Šafaříková
3.E + 4.D Dana Jeníkovská


Správní zaměstnanci:
Hospodářka školy: Jana Charvátová
školník, topič: Josef Frk
Administrativní pracovník: Michal Tomášek
Hlavní účetní: Jana Bendová

 

 



 

Učitelský sbor